Trīs mārketinga paņēmieni, ar kuriem jebkurš uzņēmējs var iegūt vairāk klientu.

1. Radīt un izvietot savu socāilo tīklu saturu.

Šo portālu priekšrocība ir tāda, ka to izmanto gandrīz visi. Kā zināms, lai veiksmīgi reklamētu savu produkciju, ir jāzina sava mērķauditorija, un Facebook un Instagram sniedz visas iespējas, lai to realizētu.

Lai radītu saikni ar saviem potenciālajiem klientiem, tāpat kā dzīvē, ar tiem ir pastāvīgi jākomunicē un jāpasniedz sevi tā, lai tie atgrieztos pēc vēl jaunām sarunām un pieredzes. Par laimi, šo visu var realizēt

1.  Ar pieklājīgām gramatiskajām zināšanām

2. Ar viedtālruni, kurš ir spējīgs radīt skaidrus un kvalitatīvus fotoattēlus.

Viss, ko atliek darīt uzņēmējam, ir REGULĀRI izvietot sava uzņēmuma sociālo tīklu kontā saturu, kas sniedz informāciju par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem. Pietiek vien ar 2 postiem nedēļā, lai būtiski palielinātu lapas (vienlaikus arī potneciālo klientu) skaitu.

Būtiski ir atcerēties, ka Facebook un Instagram lietotāji apmeklē šo portālu ne tādēļ, lai kaut ko iegādātos, tādēļ nav nepieciešamības katrā rakstā uzbāzties ar piedāvājumu iegādāties Jūsu pakalpojumus.

Uzdodiet jautājumus, aiciniet sekotājus izteikt savus viedokļus un radiet intriģējošu saturu, kurš radīs vēlmi to apskatīt atkal un atkal.2. Būt pieejamam ar Google My Business palīdzību

2. Būt pieejamam ar Google My Business palīdzību

Google savā būtībā pilnībā atšķirās no Facebook – ja Facebook cilvēki pavada laiku aplūkojot attēlus, video vai komunicējot ar draugiem, tad Google platforma tiek saukta palīgā tikai tad, kad cilvēkam ir mērķis atrast jau konkrētu informāciju.

Ja uzņēmumam ir pieslēgts Google My Business konts, tad, ierakstot, piemēram, “ziedu bāze”, paši pirmie rezultāti būs nevis teksta formātā, bet gan ar norādījumiem kartē un bildēm. Tātad, Jūsu potenciālais klients iegūst praktiski visu par jums nepieciešamo informāciju:

1.  Atrašanās vieta

2.  Darba laiku

3.  Telefona numuru

4.  Fotoattēlus

5.  Atsauksmes

Ņemot vērā to, kādas priekšrocības sniedz šāda konta esamība, kā arī to, cik vienkārši to ir izveidot, nav neviena iemesla, kādēļ to nedarīt tūlīt pat.

3. Izvietot maksas reklāmu Facebook.

Kā jau minēju iepriekš, Facebook paver ļoti plašas iespējas, kā savu zīmolu reklamēt bez maksas, taču ir arī vēl viens ļoti efektīvs paņēmiens – maksas reklāma. 

Facebook ir izdevīgākā platforma, uz kuras izvietot maksas reklāmu!

Jā, tu saprati pareizi. 

Visplašākais sociālais tīkls pasaulē sniedz iespēju ar praktiski jebkādu budžetu reklamēt savu uzņēmumu. Protams, rezultāti atšķirsies atkarībā no ieguldīto līdzekļu daudzuma

Pietiek vien ar pamatzināšanām Facebook reklāmā, un Jums paveras visplašākās iespējas sava produkta vai pakalpojuma reklāmu pielāgot:

1.  Pēc vecuma

2.  Pēc atrašanās vietas

3.  Pēc interesēm

Tiesa, nāksies ieguldīt laiku, lai apgūtu Facebook Ad Manager – sākumā, tas nešķitīs tik intuitīvi lietojams, cik Facebook, taču tas ir tā vērts.

Ir ideja, bet nezini, kā to realizēt?

Atstāj mums ziņu, kurā apraksti savu biznesa ideju vai jau gatavu plānu – mūsu komanda izstrādās efektīvāko un izdevīgāko mārketinga stratēģiju, lai realizētu tavu ideju.

Related Posts