Pacel savu uzņēmumu nākamajā
līmenī ar pakalpojumu "3 VIENĀ"

Ja tev ir savs produkts vai pakalpojums, bet vēlies ar to nopelnīt vairāk,
tad mums ir piedāvājums, kurš ar garantiju palielinās tavus pārdošanas rezultātus!

Kādēļ izvēlas mūs?

Mūsu speciālistu komanda nemitīgi sniedz pozitīvus rezultātus, kas tiek gūti, apvienojot radošas idejas ar prasmi tās realizēt. Mēs jums palīdzesim Jūsu klientiem ar Jūsu zīmolu veidot ciešu un nozīmīgu saikni, izmantojot soc. tīklu sniegtās plašās iespējas.

Apskati, kas Mūsu Klientiem ir Sakāms

Mūsu klienti ir mūsu viss, mēs attīstamies un augam kopā ar tiem!
Mums uzticās vairāk nekā 25+ uzņēmumi

Papildus Informācija

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik ilgā laikā novērojami maksas reklāmas rezultāti?
Atkarīgs no Jūsu uzņēmuma piedāvātās produkcijas specifikācijas, bet vidējais termiņš, lai ievāktu nepieciešamos datus, ir aptuveni 3 mēneši.
Kas ir maksas reklāma jeb PPC?
PPC reklāma ir tiešsaistes mārketinga metode,  ar kuras palīdzību jūs varat izvietot reklāmas stratēģiskās vietās tiešsaistē un maksāt maksu tikai tad, kad uz reklāmas noklikšķina apmeklētājs. Tas ir veids, kā iegādāties vietnes apmeklējumus, nevis tos organiski piesaistīt.
Kura platforma reklāmai ir visizdevīgākā?
Balstoties uz uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu specifiku, izvēlamies atbilstošo platformu, kura vislabāk pielāgosies Jūsu vajadzībām, kas sasniegs visvairāk potenciālo klientu.
Kāds budžets ir nepieciešams maksas reklāmai?
Viss atkarīgs no uzņēmuma lieluma, tā darbības jomas un kopējā apgrozījuma. Jo augstāka ir konkurence noteiktajā nozarē, jo dārgāk izmaksās konkurentu apsteigšana.

Ir kādi jautājumi?