REALIZĒ SAVU IDEJU

Nepieciešama sociālo tīklu uzturēšana?

Piesakies, aizpildot pieteikuma anketu.
Mēs sazināsimies ar Jums pēc pirmās iespējas.

Sociālo Tīklu Priekšrocības

Sociālo tīklu uzturēšanas priekšrocības

Uzturot aktīvus sociālo tīklu kontus, Jūs padarīsiet savu digitālo tēlu pieejamāku un uzticamāku potenciālajiem klientiem. Laikā, kad tik daudz darbību ik sekundi noris digitālajā vidē, ir svarīgi būt sagatavotam tirgus situācijai.

Uzlabo reklāmas efektivitāti

Aktīvi tīklu konti potenciālajiem klientiem raisa lielāku uzticību Jūsu pakalpojumam.

Zīmola nostiprināšana

Ir būtiski, lai Jūsu digitālais tēls izceltos - tādējādi tas labāk tiktu pamanīts konkurentu vidū.

Zīmola atpazīstamība

Soc. tīklu uzturēšāna palīdz plašākai auditorijai uzzināt par piedāvātajiem pakalpojumiem.

Facebook un Instagram

Kā notiek
kontu pārvalde?

Pēc Jūsu uzņēmuma darbības, kā arī konkurences izpētes, mēs izstrādājam atbilstošu saturu publicēšanai, kā arī plānu satura izvietošanai.

Kas ļaus sasniegtu mērķauditoriju un arī potenciālos klientus, izmantojot visapmeklētās un izdevīgākās platformas: Instagram un Facebook.

Portfolio Apskats

Apskati Mūsu Darbus

Sociālo tīklu reklāmas un mārketinga
pakalpojumu sniegšanas process:

Sociālo tīklu reklāmas un mārketinga pakalpojumu sniegšanas process:

Kopā ar klientu noskaidrosim mērķauditoriju un noteiksim sociālo tīklu reklāmas kampaņas mērķus, termiņus, budžetu. Izpētīsim konkurenci tirgū un izdomāsim reklāmas kampaņas pamata idejas, lai veiksmīgāk uzrunātu Jūsu vēlamo mērķauditoriju.

Sagatavojam skices un uzmetumus kampaņas reklāmu saturam, iesniedzam klientam apstiprināšanai. Pēc klienta apstiprinājuma, izstrādājam reklāmu gala variantus.

Pēc saskaņošanas ar klientu, izvietojam reklāmas klienta sociālajos tīklos un aktīvi uzsākam sociālo tīklu mārketinga un reklāmas kampaņu.

Kontrolējam reklāmas kampaņas norisi un veicamnepieciešamos  papildinājumus un uzlabojumus efektīvai kampaņas attīstībai, kas ļaus arī optimizēt kampaņas reklāmas  izdevumus.

Perioda beigās sagatavojam klientam detalizētu atskaiti par sasniegto un ieteikumus turpmākajai sociālo tīklu reklāmas kampaņas optimizācijai un rezultātu uzlabošanai.

Apskati, kas Mūsu Klientiem ir Sakāms

Mūsu klienti ir mūsu viss, mēs attīstamies un augam kopā ar tiem!
Mums uzticās vairāk nekā 25+ uzņēmumi

Papildus Informācija

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda veida rezultātus es varu sagaidīt?
Galvenie rādītāji, kurus mēs aplūkojam, ir sekotāju daudzums un vietņu apmeklējumu skaits. Šie rādītāji ietekmē pārdošanu ilgtermiņā. Jūs varēsiet novērot lapas apmeklētāju skaita pieaugumu un apmeklējumu biežumu.
Cik ilgā laikā novērojams rezultāts?
Ja jūs definējat rezultātus kā sekotājus un iesaistīšanos, mūsu klienti parasti ievēro sekotāju skaitu un to iesaistīšanās pieaugumu pirmajās 30 dienās. Rezultātiem jāturpina pieaugt katru mēnesi.
Vai man ir jāsniedz jums saturs?
Nē, Jums nav jāsniedz mums saturs. Tomēr, ja jums ir saturs, mēs labprāt to izmantojam. Piedāvājam unikālu satura, kas atbilst jūsu zīmolam, izstrādi.
Vai jūs uzraugāt lapas komentāru, ziņojumu un atsauksmju skaitu un izmaiņas?
Jā, Jūsu soctīklu pārvaldnieks uzraudzīs, vai lapās nav komentāru, ziņojumu un atsauksmju. Ja mēs zinām atbildi uz jautājumu vai komentāru, mēs attiecīgi atbildētu. Ja mēs nezinām atbildi, mēs jums nosūtīsim jautājumu.

Ir kādi jautājumi?