Piesakies konsultācijai, aizpildot formu!​

Piesakies, aizpildot kontaktu formu, lai mūsu komandas speciālisti var sniegt tev:

Mums uzticās vairāk nekā 25+ uzņēmumi

Papildus Informācija

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik ilgi tiek veikta mājaslapas un izstrāde?
Mājaslapu izstrāde ir ļoti individuāls process un ir atkarīgs no tā cik ļoti tas ir sarežģīts, lai Jūsu tas tiktu izveidots. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultāciju, lai nonāktu pie galējā laika termiņa un izstrādes ilgumu, kuru cenšamies īstenot pēc iespējas īsākā laikā.
Kas ir mājaslapas SEO?
SEO jeb Search Engine Optimization (latviski Meklētājprogrammas optimizācija) ir ļoti plašs jēdziens un darbību klāsts ar kuru palīdzību nepieciešamais produkts, mājas lapa, web aplikācija u.t.t. tiek padarīta atrodama un atpazīstama meklēšanas rīkos.
Kādas ir Jūsu pakalpojumu izmaksas?
Sakarā ar to ka katrs projekts ir unikāls, mēs sastādām atsevišķu tāmi katram pasūtījumam, lai tas būtu pēc iespējas izdevīgāks katram mūsu klientam. Vairāk informācijas par katra pakalpojuma izmaksām, mēs sniedzam mūsu bezmaksas konsultācijā.
Man ir mājaslapa. Vai varat to uzlabot?
Viss atkarīgs no tā, kā ir veidota esošā lapa. Mūsu ieteikums - izveidot jaunu lapu, ja mājaslapa izstrādāta uz novēcojušas platformas. Veicam gan sīkus uzlabojumus, gan lielus, piemēram, kā stila maiņu, jaunu nodaļu izstrādi, mājaslapas ātruma uzlabošanu utml.

Ir kādi jautājumi?

© 2019-2021 Chilli Designer, SIA (Coltana)
visas tiesības aizsargātas.