REALIZĒ SAVU IDEJU

Palielināsim Tavu klientu klāstu ar modernu, ātru mājaslapas izstrādi!

Piesakies, aizpildot pieteikuma anketu.
Mēs sazināsimies ar Jums pēc pirmās iespējas.

Mājaslapas Pielietojums

Kas ir mājaslapa un kādēļ tā vajadzīga?

Mājaslapa - tā tiešā nozīmē ir Jūsu uzņēmuma digitālā "seja". Tas ir pirmais, ko meklēs 75% apmeklētāju, izvēloties pakalpujumu digitālajā vidē. Ērta un funkcionāla mājaslapa liks Jūsu potenciālajiem klientiem vairāk uzticēties Jūsu uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem.

Uzņēmuma konkurētspēja

Digitālajā laikmetā Jusu uzņēmuma vizītkarte ir majās lapa

Reklāmas Iespējas

Uzņēmuma mājas lapa uzlabo reklamas iespejas digitalaja vide

Vērtīgs Ieguldījums

Mājaslapa ir ieguldījums, kas ļoti ātri atmaksājas, iegūto klientu dēļ

Biežāk lietotās
mājaslapu struktūras

Vizītkaršu tipa mājaslapa
Vizītkaršu mājaslapa praktiski sastāv no 3 sadaļām, sākumlapas, par mums un kontaktu informācija ar formu vai atrašānas vietu, karti. Vizītkartes galvenā būtība ir pēc mājas lapas, jeb klientu vārdiem sakot, ka tikai viņa būtu, nekādas īpašās prasības mums nav.
Uzņēmuma mājaslapa
Uzņēmumu mājas lapas var būt vienkāršas gan kombinētas ar dažādiem esošiem uzņēmumu risinājumiem, sfēras specifiku un sarežģītību, vidēji sadaļu skaits, galvenās nepārsniedz 5-8 unikālus skatus, protams ir arī uzņēmumu mājas lapas, kurām ir 30 un vairāk sadaļu, pat ir mājas lapas, kurām ir 100 dažādu sadaļu.
Internet veikala izstrāde
Arvien vairāk cilvēku izvēlas iepirkties internetā. To nosaka mūsdienu straujais dzīves ritms un tehnoloģiju attīstība. Interneta veikala izveide būtībā ir katra tirdzniecības uzņēmuma pienākums. Izstrādāju internetveikalus ar drošam maksājumu sistēmām sadarbība ar partneriem.

Mājaslapas Loma

Kādēļ nepieciešama uzņēmuma mājaslapa?

Mājaslapa – Jūsu uzņēmuma digitālā vizītkarte. Tā palīdz klientiem labāk iepazīt Jūsu uzņēmumu un tā sniegtos pakalpojumus.

Uzņēmuma mājaslapa tieši reprezentē uzņēmumu, kā arī atbild par potenciālo klientu realizēšanu. Padariet Jūsu zīmolu autentiskāku un atpazīstamāku, lai piesaistītu plašāku auditoriju.

Istaba balle mājaslapa

WordPress Lietošana

Priekšrocības izmantojot WordPress sistēmu?

Jūsu Projekts tiks īstenots uz pasaulē atpazīstamākās mājas lapu izstrādes platformas WordPress.

2021. gada statistikas dati liecina, ka vairāk nekā 60% no visām mājaslapām pasaulē izmanto WordPress, tajā skaitā lieli un atpazīstami zīmoli, mākslinieki un uzņēmumi kā Walt Disney, Mercedes Benz, Vogue, Motley Crew un citi.

Apskati, kas Mūsu Klientiem ir Sakāms

Mūsu klienti ir mūsu viss, mēs attīstamies un augam kopā ar tiem!
Mums uzticās vairāk nekā 25+ uzņēmumi

Papildus Informācija

Biežāk uzdotie jautājumi

Uzņēmums tika dibināts 2019. gada vasarā. Pakalpojumu klāsts pieaudzis un to izpildes kvalitāte tajā skaitā. Mūsu komanda izvēlās augt kopā ar to klientiem.

Primāri komanda sastāv no jauniem, izsalkušiem speciālistiem, kuri aktīvi apgūst jaunākās mārketinga tendences. Mūsu skatījums uz mārketingu ir "svaigs" un piegājiens darbam īpašs ar to, ka vēlamies panākt maksimāli labus rezultātus, tā kā no tā ietekmējas mūsu attīstībā kā uzņēmumam.

Lai gan Coltana sadarbojas ar dažāda klāsta klientiem, kuru darba nozares ļoti atšķirās. Mēs sasniedzam vislabākos rezultātus balstoties nevis uz nozari, bet uz atdevi starp mūsu komandu un JUMS!

Esam gandarīti ar mūsu izaugsmes ātrumu, tādēļ komanda regulāri papildinās.
2021. gadā mūsu komanda sastāv no 6 aktīviem speciālistiem.

Labākā metode, kā sazināties ar Coltana, ir doties uz mūsu kontaktu lapu un aizpildīt veidlapu.

Diemžēl, pandēmijas dēļ izlēmām atteikties no biroja telpām, tā kā darbinieki nebija pārliecināti par to vai vēlējās atrasties lieki ārpus mājām. Savukārt, tikšanās organizējām

pagaidu telpās. Adrese - Dīķa iela 44,Rīga, LV-1058

Ir kādi jautājumi?

Anketa

13%