REALIZĒ SAVU IDEJU

Vēlies Modernu un Uzticamu Mājaslapu?

Piesakies, aizpildot pieteikuma anketu.
Mēs sazināsimies ar Jums pēc pirmās iespējas.

Mājaslapas Pielietojums

Kas ir mājaslapa un kādēļ tā vajadzīga?

Mājaslapa - tā tiešā nozīmē ir Jūsu uzņēmuma digitālā "seja". Tas ir pirmais, ko meklēs 75% apmeklētāju, izvēloties pakalpujumu digitālajā vidē. Ērta un funkcionāla mājaslapa liks Jūsu potenciālajiem klientiem vairāk uzticēties Jūsu uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem.

Uzņēmuma konkurētspēja

Šis ir digitālais laikmets, kur Jūsu uzņēmuma vizītkarte ir tā mājaslapa.

Reklāmas Iespējas

Ar uzņēmuma mājaslapu uzlabojas, tā iespēja reklāmēties digitālajā vidē.

Vērtīgs Ieguldījums

Mājaslapa ir ieguldījums, kas ļoti ātri atmaksājas, iegūto klientu dēļ

Biežāk lietotās mājaslapu struktūras

Vizītkaršu tipa mājaslapa
Vizītkaršu mājaslapa praktiski sastāv no 3 sadaļām, sākumlapas, par mums un kontaktu informācija ar formu vai atrašānas vietu, karti. Vizītkartes galvenā būtība ir pēc mājas lapas, jeb klientu vārdiem sakot, ka tikai viņa būtu, nekādas īpašās prasības mums nav.
Uzņēmuma mājaslapa
Uzņēmumu mājas lapas var būt vienkāršas gan kombinētas ar dažādiem esošiem uzņēmumu risinājumiem, sfēras specifiku un sarežģītību, vidēji sadaļu skaits, galvenās nepārsniedz 5-8 unikālus skatus, protams ir arī uzņēmumu mājas lapas, kurām ir 30 un vairāk sadaļu, pat ir mājas lapas, kurām ir 100 dažādu sadaļu.
Internet veikala izstrāde
Arvien vairāk cilvēku izvēlas iepirkties internetā. To nosaka mūsdienu straujais dzīves ritms un tehnoloģiju attīstība. Interneta veikala izveide būtībā ir katra tirdzniecības uzņēmuma pienākums. Izstrādāju internetveikalus ar drošam maksājumu sistēmām sadarbība ar partneriem.

Mājaslapas Loma

Kādēļ nepieciešama uzņēmuma mājaslapa?

Mājaslapa – Jūsu uzņēmuma digitālā vizītkarte. Tā palīdz klientiem labāk iepazīt Jūsu uzņēmumu un tā sniegtos pakalpojumus.

Uzņēmuma mājaslapa tieši reprezentē uzņēmumu, kā arī atbild par potenciālo klientu realizēšanu. Padariet Jūsu zīmolu autentiskāku un atpazīstamāku, lai piesaistītu plašāku auditoriju.

Istaba balle mājaslapa

WordPress Lietošana

Priekšrocības izmantojot WordPress sistēmu?

Jūsu Projekts tiks īstenots uz pasaulē atpazīstamākās mājas lapu izstrādes platformas WordPress.

2021. gada statistikas dati liecina, ka vairāk nekā 60% no visām mājaslapām pasaulē izmanto WordPress, tajā skaitā lieli un atpazīstami zīmoli, mākslinieki un uzņēmumi kā Walt Disney, Mercedes Benz, Vogue, Motley Crew un citi.

Apskati, kas Mūsu Klientiem ir Sakāms

Mūsu klienti ir mūsu viss, mēs attīstamies un augam kopā ar tiem!
Mums uzticās vairāk nekā 25+ uzņēmumi

Papildus Informācija

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik ilgi tiek veikta mājaslapas un izstrāde?
Mājaslapu izstrāde ir ļoti individuāls process un ir atkarīgs no tā cik ļoti tas ir sarežģīts, lai Jūsu tas tiktu izveidots. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultāciju, lai nonāktu pie galējā laika termiņa un izstrādes ilgumu, kuru cenšamies īstenot pēc iespējas īsākā laikā.
Kas ir mājaslapas SEO?
SEO jeb Search Engine Optimization (latviski Meklētājprogrammas optimizācija) ir ļoti plašs jēdziens un darbību klāsts ar kuru palīdzību nepieciešamais produkts, mājas lapa, web aplikācija u.t.t. tiek padarīta atrodama un atpazīstama meklēšanas rīkos.
Kādas ir Jūsu pakalpojumu izmaksas?
Sakarā ar to ka katrs projekts ir unikāls, mēs sastādām atsevišķu tāmi katram pasūtījumam, lai tas būtu pēc iespējas izdevīgāks katram mūsu klientam. Vairāk informācijas par katra pakalpojuma izmaksām, mēs sniedzam mūsu bezmaksas konsultācijā.
Man ir mājaslapa vai varat to uzlabot?
Viss atkarīgs no konkrētās lapas, kā tā izstrādāt. Mūsu ieteikums izveidot jaunu lapu, ja mājaslapa izstrādātā uz novēcojušas platformas. Veicam gan sīkus uzlabojumus gan lielus, piemēram, kā stila maiņu, jaunu nodaļu izstrādi, mājaslapas ātrumu uzlabošanu un citu.

Ir kādi jautājumi?