7 veidi, kā savā internetā pārdot VAIRĀK!

7 veidi, kā savā internetā pārdot VAIRĀK!

Ja arī tev pieder savs e-veikals, kurā tu tirgo kādu preci, tad, iespējams, jau esi sastapies ar galveno šīs nozares tematu – konversijas.

Kas ir konversija?

Konversija – rādītājs, kurš nosaka reklāmas kampaņas atdevi, respektīvi, ja uz tavu reklāmu reaģē 100 cilvēki, bet pakalpojumu vai produktu nopērk 10, tad tās ir 10 konversijas.Vienkāršā valodā, “konversija” ir uzņēmējam vēlamā darbība no klienta puses. Jo vairāk konversiju, jo vairāk tiek pārdots, jo labāk tas ir uzņēmuma izaugsmei!

Daudziem vārds “konversijas” rada bailes un neizpratni, taču šīs bailes rodas TIKAI dēļ informācijas trūkuma. Šo rādītāju jebkurš var uzlabot pats, kā arī tas nav nemaz tik sarežģīti, ja ir minimālas prasmes darbā ar datoru un digitālo vidi.

Esam sastādījuši nelielu sarakstu – 7 darbības, kuras vari veikt tu pats, lai savā interneta veikalā pārdotu vairāk!

1.  Produkta funkcija.

Vai jūsu produkts vai pakalpojums atrisina problēmu, kas cilvēkiem ir svarīga? Vai Jūs par to esat pārliecināti? Pirms sākat, ka Jūsu uzņēmums ir nogrimis un cilvēki kaut kāpēc nevēlās tā sniegtos pakalpojumus, pārliecinieties, ka pārdodat produktu, kas ir aktuāls un nepieciešams cilvēkiem.

2. Neesiet “robots”.

Radiet savos klientos uzticību. Pievērsiet uzmanību tam, lai pirkums maksimāli līdzinātos pirkumam parastā veikalā – esiet draudzīgs un neformāls. Digitālajā vidē ir ne tikai roboti , tādēļ necentieties līdzināties robotam. Esiet Jūs paši.

3. Jūs un Jūsu produkts.

Pirms sākāt pārdot risinājumu, parādiet to, ka arī JŪS PATS esat ar savu produktu vai pakalpojumu atrisinājuši kādu problēmu. Sniedziet bildes, video un atsauksmes – tas būtiski uzlabos Jūsu zīmola atpazīstamību un uzticamību.

4. Gramatika ir nozīme.

Labojiet kļūdas, pārliecinieties, vai saites darbojas, izvairieties no gramatikas kļūdām, kas liek jums izskatīties nepieredzējušam un nezinošam. Pārlieciniet savus potenciālos un esošos klientus tajā, ka Jūs zināt, ko darat.

5. Esiet kreatīvs.

Eksperimentējiet ar tekstu, bilžu un cita satura izvietošanu savā mājaslapā un sociālo tīklu kontos. Izveidojiet uzreiz vairākus izkārtojuma variantus un sekojiet rezultātiem. Tikai tā Jūs atradīsiet labāko un efektīvāko izkārtojumu.

6. Nezaudējiet klientu!

Tā vietā, lai nosūtītu cilvēkus no savām soctīklu lapām (Facebook, Instagram utt.) tieši uz Jūsu mājaslapu, izveidojiet automātisko atbildētāju, kurš tos vairāk informētu par Jūsu pakalpojumu. Tādā veidā Jūs izvairīsieties no cilvēkiem, kuri, iespējams, ir ieinteresēti Jūsu pakalpojumos, taču nav nobrieduši pirkumam.

7. Parādiet visu!

Pārliecinieties, ka esat pietiekami detalizēti aprakstījis savu produktu vai pakalpojumu. Ja tas ir fizisks, norādiet izmērus un kvalitatīvus fotoattēlus. Ja tas ir digitāls, pastāstiet viņiem, cik stundu esat ievietojis audio, cik lappušu ir PDF failā. Nepaļaujieties uz to, ka Jūsu potenciālie klienti ir visu informāciju atraduši pašrocīgi, palīdziet un paskaidrojiet.

Ir ideja, bet nezini, kā to realizēt?

Atstāj mums ziņu, kurā apraksti savu biznesa ideju vai jau gatavu plānu – mūsu komanda izstrādās efektīvāko un izdevīgāko mārketinga stratēģiju, lai realizētu tavu ideju.

Related Posts